#1 Web Tasarım Ofisi

Sizde Avantajlı: Web Dünyasına Katılın

75 milyon Sitenin kullandığı, 30.000+ Eklentiye Sahip, Sürekli gelişen ve güncellenen, 40 Dilde Kullanılan, daha bir çok avantajları bulunan WordPress Web site altyapısını tercih etmekteyiz

Duyarlı Temalar

Tüm ekran boyutlarında ve tüm cihazlarla uyumlu görünüm sağlar

Tüm Ölçüler İçin Uyumlu

Nerede olursanız olun web sitenizi doğru görüntüleyeceksiniz

Kullanıcı Dostu Arayüzler

Web sitelerimizde tasarımlar ziyaretcilerin dolaşımını kolaylaştırmak için planlanmaktadır.

Kolay Ulaşılır

Web site ziyaretçileriniz kolayca dolaşabilip aradıklarını kolaylıkla bulabilsinler.

Ücretsiz Destek

Web sitenizde karşılaştığınız sorunlara çözüm için mail destek

İlk 1 yıl ücretsiz destek

Yaptığımız web siteleri için ilk bir yıl mail yoluyla ücretsiz destek vermekteyiz

Alkuş Bilişim: Web Tasarım, Web Site Yönetimi, Seo Optimizasyon…

Modern web tasarım örnekleri ile Web Tasarım ve Yönetimi, Web site destek hizmetleri, Standartların dışında kendi özgü web site deneyimleri

Web Site Kontrolü İçin Birçok Seçenek.

Esnek yapısı sayesinde web sitenizin özellilerine ve bölümlerine müdahale etmeniz için seçenekler ve araçlar sunar, hem stil, hemde içerikleri editlemenizi sağlar.

web tasarım tuzla

WordPress Altyapısı

Güçlü wordpress altyapısı ile günün en güncel web yazılım altyapısını kullanırsınız.

web tasarım tuzla

Tema Ayarları

Detaylı seçenekler sayesinde web sitenizin neredeyse tüm bölümlerini herhangi bir kodlama bilgisi olmadan özelleştirebilirsiniz.

web tasarım maltepe

Sayfa Seçenekleri

Güçlü sayfa seçenekleri ile kendi özel ayarlarınıza sahip olmanız için daha fazla kontrol sunar.

web tasarım tuzla

Bölüm Oluşturucu

Web site sayfalarının içerisinde belirli bölümler oluşturabilme ve bu bölümleri editleyebilme özlliği

web tasarım tuzla

Kısayollar

Tema kısayolları sayesinde, web sayfanıza yada blog yazılarınıza çeşitli özellikler ekleyebilirsiniz.

web tasarım tuzla

Web Site Örnekleri

En güncel web tasarım normlarına sahip her sektör için ayrı hazırlanmış web site örnekleri.

web tasarım tuzla

Duyarlı Tasarım

Tamamen duyarlı ve her ekran boyutuna uyum sağlayan tasarım esnekliği.

Avada Admin

Tercüme

Web sitenizi ziyaret eden kullanıcının bulunduğu ülke diline web sitesinin otomatik tercümesi

web tasarım tuzla

Çoklu Dil

Web sitenizinbirden fazla dile manuel olarak çevrilmesi, ve dil tercihinin ziyaretçiye bırakılması özelliği.

web tasarım tuzla

Sayfa Düzeni

Kolay tasarım vizyonunu tamamlamak için, çok sayıda sayfa düzenleri ve her duruma uygun seçenekler.

web tasarım maltepe

Blog

Web site içeriğinize göre çeşitli kategoriler oluşturup, konularınız ile alakalı haber, makale gibi güncel yazılar yazabilirsiniz

web tasarım tuzla

Portfolyo

Yapmış olduğunuz işleri sunabileceğiniz referanslarımız bölümleri.

web tasarım tuzla

E-Ticaret

Dünyada yaygın olarak kullanılan WooCommerce E-Ticaret yazılımı (Plugin) ile web sitenizden ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz.

web site yapımı tuzla

Forum

Web siteniz üzerinden üyelerin forum platformunda konula üzerinde tartışılması.

web site yapımı tepeören

Limitsiz Renk Seçenekleri

Sınırsız renk seçenekleri  seçim aracını kullanarak her eleman için sınırsız renkler oluşturabilirsiniz.

Gerçek Web Site Deneyimi

Web tasarımında müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda  web tasarım örnekleri sunarız, Belirlenen web tasarım üzerine müşterimizin web sitesini oluştururuz

MODERN TASARIMLAR

Wordpress için dünyaca ünlü ajanslar tasarından hazırlanmış binlerce profesyonel Temalardan biri mutlaka size göredir.

KULLANICI DOSTU ARAYÜZLER

Web sitelerimizde tasarımlar ziyaretcilerin dolaşımını kolaylaştırmak ve aradıklarını kolay bulmaları için planlanmaktadır.

KULLANICI DOSTU ARAYÜZLER

GELİŞMİŞ WEB SİTESİ YÖNETİM PANELİ

Gelişmiş Web site yönetim paneli sayesinde web sitenizi yönetebilirsiniz

Esnek Düzenleme  Seçenekleri ile Her Durumda Fit Görünüm

Web sitesinin yapımında ve yönetimindeki amaç, kullanıcılara yararlı bir içerik sağlayarak , kuruluşun hizmetlerini duyurmak için uygun platformlar oluşturmaktır.

web site yapımı akfırat
web sayfası tuzla

Web site avantajları

Sağlam yazılım altyapısı ve sürekli geliştirilebilmesi, Sürekli güncellenebilir olması, Çok gelişmiş web site yönetim paneli, Gerekli uygulamalar için eklentiler eklenebilmesi, Google dostu olması. Tema seçeneklerinin çok çeşitli olması, Makale, Blog tarafının gelişmiş olması, E-Ticaret yapılabilmesi

Web tasarımında WordPress altyapısı kullanmaktayız. Extra opsiyonlar için gereken yazılım çözümlerini üretiriz

Bir Web sitesi projesi yapımına başlandığında, öncelikle sitenin içeriği ve düzenine karar verecek olan hedefler ve politikalar tanımlanmalıdır

Bir Web sitesinin niteliğini etkileyen birkaç faktör vardır bunlar;  site yapımı için hazırlama ve yönetim süreci boyunca sorumlu kişilerin becerilerine, zamana, parasal kaynağa, yazılım ve donanıma bağlıdır.

Bu faktörler içerisinde en önemli olanı, sorumlu kişilerin becerileri olarak değerlendirilmektedir.

Kimi durumlarda tasarım ve içerik Web tasarımcısı (Webmaster), Web sayfası komitesi veya bir Web takımı tarafından kontrol edilmektedir.

Sizde Bu Ayrıcalıklı Özellikleri Deneyimleyin

Web Tasarım

Web sitelerinin değerlendirilmesinde iki nokta ön planda yer almaktadır: Tasarım ve içerik. Tasarım açısından değerlendirme yapılırken grafik, tipografi, tablolar, çerçeveler, arka alan-boşluklar, kullanılan renkler ve sayfayı oluşturan diğer unsurlarla beraber dikkate alınmaktadır.

Web sitelerinin içerik olarak değerlendirilmesi;

web sitesinin  amacı, sunulan bilgi ve hizmetler ile bağlantılar önem taşımaktadır, bir Web sitesindeki içeriğnin kalitesini oluşturan etmenler erişilebilirlik, doğruluk, anlaşılabilirlik , kullanılabilirlik, ve anlamlılık olarak sıralanabilir .

Bir Web sitesinin içeriği  web sitesini meydana getiren en önemli unsurlardan biridir. Çünkü tasarım ne derece doğru seçilmiş ve başarılı olursa olsun, bir sayfanın içeriği zayıf ise ziyaretçilere ve arama motorlarına vereceği bilgi sınırlıdır. Diğer yandan, etkili bir Web sitesi meydana getirmek için iyi bir tasarımın gerekli olduğu görüşü de savunulmaktadır .

Web siteleri ilgili olarak yapılan çalışmalar genelde Web tasarımı, özelde ise bellirli alanlara yönelik site/sayfalara ilişkin yazılar oluşturulması olarak kabul edilir.

Genel olarak web sitesi yapımı ilk olarak, Web sitesi/sayfası hazırlamaya yönelik ön çalışmalar, tasarım aşaması için önerilerden oluşmaktadır;  bu aşamada biz müşterierimize  themeforest.net  Adresinden Web sitesi temaları, (Web sitesi örnekleri, web site şablonları) WordPress versiyonlarını tercih ve teklif ediyoruz. Sunduğumuz birkaç web sitesi alternatiflerinde birinin müşterimizin tercihine sunuyoruz.

web_site_ornegi_opus_2

We sitesi yapımıdan sonraki süreçte araştırmaya yönelik, Web sitelerinin arama motorlarında hedeflenen kelime ve terimlerdeki pozisyonları  tasarım ve içerik açısından değerlendirilmesi üzerinde yoğunlaşan makalelerin yayımlandığı görülmektedir

Web Sitelerinin / sayfası değerlendirme ölçütlerini içerik, tasarım ve teknik açılardan guruplandırılmıştır. Bazı çalışmalarda Web sayfalarının tasarımında nelerin yapılmaması gerektiğine ilişkin bilgiler çalışmalar yapılıp düzenlemelere gidilebilmektedir.

Hızla tasarımların yenilendiği günümüzde bir web sitesinin arayüzünün (tasarımının)  belirli periyotlarla yenilenmesi yenilikçi vizyon için önemli görülmektedir

 

Yukarıda da sözü edildiği üzere Web sitelerinin değerlendirilmesinde tasarım ve içerik öğeleri önem taşımaktadır. Aşağıda, genelde Web sitelerinin değerlendirilmesinde ön plana çıkan noktalar yer almaktadır  Bu bilgiler arasında genel bilgilerin yanında oldukça spesifik bilgiler de bulunmaktadır.

Web site kod

Web site kod

 • Site farklı internet tarayıcılarından (Microsoft Explorer, Netscape Navigator) görüntülenebilmelidir
 • Arka plan dosyaları fazla yüklü olmamalı (tercihen 7 KB’dan az).
 • Arka plan öğelerinin metinler ile uyumlu olmasında çalışmak lazım
 • Arka planda kullanılacak renk veya imaj açık renk olmalı şayet koyu renkler kullanılacak ise yazı renkleri açık renkler tercih edilmelidir bu uyumu yakalarken kontrast elde etmeye çalışmak gerekmektedir.
 • İmaj dosyalarının kullanımına dikkat edilmeli. Gereksiz resimler kullanılmamalı. İlgili imaj dosyaları kullanılacak alana göre optimize edilmelidir.
 • Web site sahiplerinin bir web sitesinin yüklenişini beklerken biraz “aceleci” oldukları unutulmamalı.
 • Unsurlar arası boşluk kullanımına dikkat edilmeli. Siteyi tasarlarken kullanım alanının önemli olduğu gerçeği göz önünde bulundurmalıdır
 • Web sitesinin  sayfaları arasında  bir tutarlılık olmalı (kullanılan şablon, dil ve karakterler , font açısından) Puntolar kolay okunmalı. Web’de özellikle açık renk zemin üzerinde açık siyah, koyu gri gibi renkler güzel sonuç vermektedir.
 • Web sitesinin  giriş sayfasının uzun olmamasına özen gösterilmeli.
 • Web Sayfaları arasındaki bağlantılar gözden geçirilmeli, “ölü” bağlantılar kaldırılmalıdır
 • Sayfaların yüklenmesini engel olacak ya da uzun zamanda yüklenmesine neden olacak yazılımlar, script ler, eklentiler kullanılmamalı.
 • Web sitesinde ziyaretçiler ile paylaşılacak farklı formattaki dosyalar genel kullanıcıların açabileceği formatlarda olmalıdır örneğin; word, exel,pdf gibi
 • Metin yazıları sola yanaşık düzenlenmeli.
 • Büyük harf kullanımına dikkat edilmeli (başlıklar ve vurgulanması istenenlerin dışında kullanılmamalı). Tamamen büyük harf kullanılmamalı.

Web tasarımında dikkat edilmesi gereken hususlar ile ilgili dahazla bilgiyi buradan bulabilirsiniz

Öte yandan Web sitelerini değerlendirmek de son derece önemlidir. Web kaynakları için söz konusu olabilecek değerlendirmeler aşağıda açıklanmıştır. Söz konusu ölçütler; amaç, kapsam, içerik, doğruluk ve doğrulanabilirlik,  güncellik, kabul edilebilirlik ve tutarlılık, benzersizlik ve değer, linkler, bütünlük, yazım üslubu ve kalitesi, hedef kitle ve kullanıcı, tanıtımlar ve eleştiriler,tarafsızlık, güvenirlik, tasarım ve düzen, bağlanabilirlik, işlerlik, maliyet olarak sıralanmaktadır.

Web sitelerinin erişilebilirliği: Web sitelerindeki içeriğin pazarlanabilmesi için her şeyden önce erişilebilir halde olması gerekmektedir.

Ulaşılabilirliği iki aşamada düşünebiliriz: Birincisi siteyi sürekli güncel tutarak yaşatılmasını sağlamak siteyi ayakta tutmak, teknik olarak bakımlarının yapılması (örneğin içeriğin bulunduğu sunucunun bakımının yapılması)

ikincisi ise sitenizin arama motorları tarafından bilinmesini sağlamaktır.
Web kullanıcıları bir şeyler ararken arama motorlarından yararlanmaktadırlar. Sitenizin arama motorlarınca indexlenip sıralanmasını sağlamak sitenizin Web’de görünürlüğünün artmasına neden olacaktır. Bu noktada daha geniş kitlelere erişim şansı yakalamak isteyen Web sitesi sahipleri, web sitelerinin arama motorlarında bilinmesi ve üst sıralarda gösterilmsi için gereken standartları yerine getirmeye çalışmalıdırlar (Seo optimizasyon)

Bir alan adı (domain) altında çalışan birbirleri ile konu ve linklerle bağlantılı web sayfalar bütününün oluşturduğu  sayfalar bütününe web sitesi denir, bu sayfalar html, php, asp gibi dosya türleridir.

İş piyasalarında  Web geliştirme ve pazarlama hizmetleri için talep ve büyüme oranı tüm zamanların en yüksek seviyesinde bulunmaktadır, ve bundan sonrada sürekli yükseleceğini tahmin ediyoruz bu durumda Web geliştirme ve pazarlamanın şirketler için ne kadar gerekli br ihtiyaç olduğunu ispat eder niteliktedir.

Biz web tasarım ve web geliştirme projeleri için büyük bütçeli tek bir teklif yerine ihtiyaçlara göre web sitesi yapım paketleri hazırladık, isterseniz bu paketlerdeki hizmetleri ayrı olarak ta talep edebilirsiniz.

Ayrıca web site tasarım sürecini hızlandırmak ve daha profesyonel hizmet verebilmek amacıyla sektörünüze uygun web site örnekleri seçenekleri hazırladık.

gelismis_web_siteleriİnternet siteleri herhangi bir amaçla hazırlanmış, html dil kodu çatısının içinde çalışan kullanıcıların da kendi bilgisayarlarından interaktif olarak görüntülenip kullanımına imkan veren yazılım kodlarının görsel biçimde sunulabilmesi diyebiliriz

Web tasarım çok geniş bir kavramdır ama en çok istifade edilen kısmı genelde şirket web sitesi üzerindedir.
Şirketlerin internet olmadanki hallerini hatırladığımızda şimdi bize daha kapalı kutu halde gibi gelmektedir. Örneğin bir şirket sunduğu ürün yada hizmeti tanıtmak ve pazarlamak için katalog, broşür, gazete, dergi, radyo, televizyon reklamlarına ve fuarlara ihtiyaç duyardı. Çoğu firma bunlardan katalog bastırmanın dışındaki pazarlama unsurlarına maliyetlerden dolayı giremezdi, kaldı ki girse bile gerçekten verdiği paranın tam karşılığı geri gelir miydi net değildi.

Bu da sunduğunuz ürüne yada hizmete göre değişkendir, istatistiklerini tutmak pek de mümkün değildi
İnternet sitelerinin ortaya çıkışıyla durum biraz değişti. Şimdi bütün şirketler neredeyse kendi medyalarını internet üzerinden kurabilir ve yönetebilir hale geldiler, üstelik çok daha düşük maliyetlere, matematiksel altyapıya dayandığı için istatislik tutulabilen, hedefler belirlenip bu hedefler üzerine çalışılınıp netice alabildiğiniz tüm bunları kendinizin yönetebildiğiniz bir mecra olan internet sitelerinin avantajları bunlarla da bitmez.
İnternet sitelerinin diğer adıyla web sitelerinin avantajlarının yanı sıra geleceğinin de ucu açıktır. Bundan sonra ne gibi gelişmelerin yaşanacağını çok az kişi tahmin edebilir, ama şu anki gelinen nokta gelecekte dahada fazla opsiyon sağlayacağını ispatlar niteliktedir. Web siteleri; video, ses, metin veya fotoğraf gibi argümanları kullanarak oluşturulan web sayfalarının internet ağında yayınlanan bütünüdür.

Günümüzde internette vakit geçiren kişi sayısı ve internet başında geçirilen vaktin hızla artmasından dolayı firmalar için önemli bir tanıtım aracı haline gelen web sitelerinde firmalar ürünlerinin fiyat, resim, video ve teknik özelliklerini

Web tasarım ataşehir

Web tasarım ataşehir

yayınlayarak potansiyel müşterilerini bilgilendirirler. Bu şekilde daha fazla müşteriye ulaşabilir, firmalarını ulusal veya uluslararası platformda daha bilinir hale getirebilirler. Web sitelerinin bu kadar önemli bir tanıtım aracı olduğu bu dönemde web tasarımcılığına olan ilgi bir hayli artmış durumdadır. Web tasarımı yaptırmanın pek çok faydası bulunmakla birlikte önemli bir pazarlama ve tanıtım aracıdır. Bu faydalara kısaca göz atmak gerekirse şöyle sıralayabiliriz.

Firmalar web tasarım sayesinde aynı şehirdeki müşteri ile farklı kıtalardaki müşterilerle olan yakınlığı aynı seviyeye indirerek, coğrafi uzaklığın önemini ortadan kaldırmaktadır. Web siteleri sayesin de firmalar reklam masraflarını ciddi şekilde azaltmakla birlikte çoğu reklam yönteminden daha fazla insana ulaşabilmektedir. Firmalar yenilik ve kampanyalarını bu tasarımlar sayesinde müşterilerine çok daha hızlı ulaştırabilirler. 7/24 açık olması sayesinde satış yapılan siteler gece gündüz para kazandırmaya devam etmektedir. Bütün bunlar web siteleri ve tasarımlarına olan ilgiyi artırmaktadır.

Yaptığımız web siteleri standart olarak kullanıcı panellidir, yani müşterilerimize web sitelerini istedikleri gibi yönetebilecekleri bir paneldir ve çok avantajlıdır.

Biz müşterilerimize sitelerini sağlıklı çalışır vaziyette dünya web standartları kriterlerine uyan normlarda teslim ederiz, bu standartlardan bazıları; web sitesinin tüm cihazlarda uygun görünümde açılması

web sitesinin müşterimiz ile karar kılınan tasarımda düzenlenmiş olması, Hiçbir black liste olmaması, Web Sitesinin 8 saniye altında açılması, gibi birçok standart olması gereken kriterler yerine getirilir.

Web tasarım faaliyetlerimizi artık tuzladada sürdürmekteyiz, tuzla web tasarım  için bize danışabilirsiniz. ayrıca web tasarım pendik bölgesinede hizmet verebilmekteyiz.

Web Tasarım Tuzla bölgesinde: tuzla tepeören web tasarım, tuzla akfırat web tasarım, pendik kurtköy web tasarım hizmeti vermekteyiz.

Müzik Konsept Danışmanlığı