Alkuş Bilişim

Web Site Tasarımı, geliştirme ve web site yönetimi ile ilgili konularda hizmet vermekteyiz, sürekli gelişen internet teknolojilerini takip ederek müşterilerimize yansıtma hedefindeyiz.

Alkuş Bilişim Web Site ve Bilişim hizmetleri veren küçük başlangış aşamasında olup, marka olma hedefine planlı birşekilde ilerlemektedir.

Alkuş Bilişim Özellikle Anadolu yakasında: Maltepe, Ataşehir, Pendik, Tuzla  bölgelerinde küçük ve orta büyüklükte işletmelere internet ve web sitesi ile  ilgili hizmetler sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetler web sitesi geliştirme ve tasarım, hosting, bakım, pazarlama, ve analizleri içerir.

Hem ticari Web geliştirme ve ürün, marka bilinirliğini arttırmak için Seo Optimizasyonu konusunda ispatlanmış başarılarımız vardır, Seo optimizasyonun nasıl yapılması gerektiğini biliyoruz. Bizim deneyim ve uzmanlığımız göz önüne alındığında, küçük işletme sahiplerine benzersiz ve üstün hizmet sunacağımıza  inanıyoruz.

Biz Kimiz

Kalıcı ilişkiler içerisinde, müşterilerimize web site yönetimi ve internet ile ilgili danışmanlık hizmetleri vermek.
Yapabileceğimiz işleri almak ve en doğru şekilde sunmak.
Web Sitesi yapmak müşeri ile ortak çalışmayı gerektiren bir iştir, biz planlı bir web tasarımı sunarız, web site içerisine uygulanıcak içerikleri belirli standartlarda, zamanında ve tam olarak aldığımızda web sitesini planlanan zamanda ve biçimde teslim edeceğimiz vâât ederiz.
Kontrol panelli olarak hazırladığımız web sitelerinin kontrolü açısından müşterilerimize ilk bir yıl ücretsiz destek veririz.

Yeteneklerimiz

Web Tasarım 90
WordPress 95
HTML/CSS 95 85
Grafik Tasarım 75

Ekibimiz

Engin Alkuş
Engin AlkuşWeb Tasarım
Web tasarım ve geliştirme, proje koordinatörlüğü
Sadık Ertan
Sadık ErtanWeb Tasarım
Web Tasarım ve Uygulama
Önder Eren
Önder ErenYazılım Mühendisi
Yazılım konusunda uzman, Proje Altyapı Sorumlusu

Çözüm Ortaklarımız

 

 

MÜŞTERİLERİMİZ

“Semih Nalıncıoğlu” “Ajans Yöneticisi”

Site yapım aşamasında özellikle tema seçimi konusunda bize çok doğru destek verdiniz, site yayınlandıktan sonrada desteklerini devam ettirdiğiniz için çok teşekkürler.

“Sait Bilgin” “Rehber”

İstediğim web sitesini kısa zamanda ve istediğim tasarımla bitirdiğiniz, güler yüzlü ve destekleyici tavrınızdan dolayı sizinle çalışmaktan memnunum

“Ahmet İmirzalıoğlu” “Yurtdışı Eğitim Danışmanı”

Daima bizden ekibimizden biri gibi olup uyumlu bir çalışma zemini yakaladık söyledikleriniz ve yönlendirmeleriniz bizim için daima yararlı oldu

“Özkan Tütüncüoğulları” “Şirket Sahibi”

Kurulduğumuz ilk günden beri bizlere destek verdiğiniz ve bizi sürekli güncel tutarak dinamizim kattığınız için teşekkür ederiz