Hostin web sitenizin bulunup çalışacağı fiziksel server denilen normal bilgisayarlardan farklı gelişmiş  bilgisayarlardaki yer, alandırBu bilgisayarlara sunucu denilmektedir, web sitesinin bu hizmeti almasına hosting denmektedir, seçiceğiniz hosting web sitenizin yapısına uygun olmalıdır.

Web sitelerinin bulunduğu ve yayınlandığı gelişmiş, 24 saat ve yüksek hızlarda sorunsuz çalışmak için yapılandırılmış sunucu bilgisayarlardır, bizim sunduğumuz sunucular standarttır.

İşletim Sistemleri!

Linux sunucularımız Red Hat Enterprise Linux işletim sistemi ile çalışmaktadır. Uyumluluk ve güvenliğin en üst seviyede olduğu bu linux sürümünde, sitelerinizin hızı sizi çok mutlu edecek.

Windows sunucularımız Windows 2003 Server sistemleri ile çalışmaktadır. Tüm kurulum ve hosting hizmetlerini kendi elemanlarımız ile gerçekleştirdiğimiz sunucularda güvenlik ön plandadır. Her an update’leri yapılarak oluşabilecek herhangi bir güvenlik açığına karşı önceden önlem alınmaktadır.

Programlama Dilleri! Windows sunucularımızda, standart olarak sunulan ASP programlama dilinin yanında, ASP.NET 1.1, ASP.NET 2.0, PHP, CGI, PERL, SSI programlama dillerine de destek verilmektedir. Tüm bu programala dillerini HTML yanında aynı web sitesinde birlikte uyumlu olarak çalıştırabilirsiniz. Linux sunucularımızda, PHP, CGI, PERL programalam dilleri desteklenmektedir.

Özellikle yüksek uyumluluk gerektiren PHP ile yapılmış sitelerde, PHP forumlarda ve hazır PHP script’lerinde linux sunucularımız uyum ve hız konusunda rakipsizdir. Kontrol Panel! Tüm Windows ve Linux Hosting paketlerimizde gelişmiş Türkçe kontrol panel mevcuttur. Tüm işlemlerinizi kontrol panel üzerinden yapabilirsiniz.