Web Site Müşteri Destek Sistemi

Hazırladığımız web sitelerinin müşterilerimiz tarafından aktif kullanılmasını amaçlamaktayız, bu sayede müşterilerimizin web siteleri dinamik bir yapı içerisinde güncel olucaktır, bu durum birçok açıdan müşterilerimiz için avantaj sağlıyacaktır, bu avantajlar, ziyaretçilerin beklentilerini karşılaması, aranan ürünün görüntülenip incelenebilmesi, seo optimizasyon yani google aramalarında üst sırada olmak gibi birçok avantaj sıralanabilir.

Hazırladğımız web siteleri uluslararası standartlara sahip bir altyapıya sahiptir, oldukça geniş yelpazesi olan bir web site yönetim paneline sahiptir. Genelde web sitesi sahiplerinin kullandıkları bölümler, yeni yazı, makale, haber gibi içeriklerin girişi, yeni ürün girişi, nadirde olsa yeni sayfa oluşturma.

Müşterilerimizin web site yapımı tamamlandıktan sonraki süreçte ihtiyaç duyabilecekleri, web site yönetimi ile ilgili belirlenen şartlarda eğitim ve uzaktan destek vermekteyiz uzaktan destek ilk 6 ay içerisinde verilmekte olup belirli bir ücret karşılığı uzatabilmektedir, yada web site yönetimine zaman ve personel ayıramayan müşterilerimize web site yönetim hizmeti vermekteyiz.