Günümüzde Web sitelerini yaptırmak yetmemektedir, web siteleri müşterilerinizi ilk karşıladığınız, yer olarak,  güncel, dinamik ve daima güzel görünmelidir.

Web sitenizin başında görevli bir personeliniz yoksa, web sitenizle profesyonel anlamda ilgilenilmiyorsa, bir süre sonra web siteniz, güncelliğini kaybetmiş atıl ve müşteriler için cazip olmayan  bir hal alabilir, buda gerek var olan müşterileriniz için, gerekse yeni müşteri olasılığı olan web sitenizi ziyaret eden kişiler nazarında çokda cazip olmayabilir.

Satış pazarlamada en etkili satış anının; müşterinin bir ihtiyacı doğrultusunda arama yapıp size ulaştığı an olduğunu düşünüyoruz, Buradaki web sitenizi ziyaret eden ziyaretci yeni müşteriniz olma ihtimali yüksektir, çünki verdiğiniz hizmetin direk alıcısıdır, bu andan itibaren web sitenizin ziyaretçiye aradığının o olduğunu anlatmalı, ve ziyaretçi müşteri adayı bu kuruma ikna olmalıdır.

Tabiki internet üzerinden bir hizmet arayan insanların arama sonuçlarında karşılarına çıkabilmek gerekmektedir, bunun için internet arama motorları için web sitenizi hazırlamnız gerekmektedir, bu işlem bir web sitesi yapmaktan daha zor ve daha çok çalışma gerekmektedir, bu çalışmaya SEO denir.

Uzun soluklu bir program olan Web Site Ajans Hizmeti; Aşağıdaki hizmetleri içerir

Web site yapımı

Seo optimizasyon

Fotoğraf çekimi (opsiyonel)

Gerekli içeriklerin girişi

Gerekli görsel çalışmaların yapılması

Web site yedek alınması.