Caddebostan’ da Web tasarım, web site yönetimi, arama motoru optimizasyonu hizmetleri vermekteyiz, Web tasarımı yaparken müşterilerimizin web sitesini ne amaçla yapmak istedikleri, hangi sektörede hizmet verdikleri, gibi gerekli bilgileri öğrendikten sonra bu yapıya uygun web site örnekleri sunuyoruz, bu örneklerden karar verilen tema üzerinde çalışmalara başlamaktayız.

Kurduğumuz web sitelerinde kullanıcı paneli standart olarak vardır kullanıcı panelinizden sitenizi yönetebilirizsiniz, dilerseniz sizin adınıza web sitenizi sürekli hizmet kapsamında biz takip edebilmekteyiz.

Kurduğumuz web siteleri dünya standartları altyapısı olan wordpress web site sistemlerini kullanmaktayız, bu sistem arama motorları için en uygun sistemlerden biridir özellikle google tarafından en uygun web site sistemi olarak açıklanmıştır.

Caddebostan Tarihi Hakkında

Şimdi bu adla tanıdığımız bölgenin adı eskiden “Cadı Bostanı” idi. II. Abdülhamit zamanında, sonradan piyade ferikliğine ve paşalığa yükselecek olan Cemal Bey burada, ucuz topraklar almıştı, çünkü o sıralar burası boştu ve toprak değerli değildi. Sonra, Cemal Bey Cemal Paşa olunca, burada havuzlu bir köşk yaptırdı. Daha önce gördüğümüz Çiftehavuzlar semtinin adı bu köşkten ve havuzlarından gelir.

Cadı Bostanı ya da Caddebostan’da böyle hareketlenmeye başlayınca, başkaları da yazlık konaklarını burada yapmaya giriştiler. Aynı dönemin adamlarından Horoz Ali Paşa, örneğin. Ama Ali Paşa askerlerine güftesini Namık Kemal’in yazdığı bir marş söyletince, Abdülhamit’in emriyle, özene bezene yaptığı konağında ev hapsine girdi. O konak şimdi plajın olduğu yerdeydi.

Sennet Muhtar, çocukluğunda, bu semtte Ziraat Bankası Umum Müdürü Şevket Bey’in, Erkân-ı Harbiye Feriki Avni Paşa’nın ve sözlük yazan Şemseddin Sami Bey’in köşkleri olduğunu anlatıyor.

Daha sonra kır gazinosu ve salaş plajlar açılmış, bunlar zamanla şıklaşmış Ama sahil yoluyla Reşit’in plajı filan kalmadı. Dimitri’nin gazinosu kapandı. Günümüze özgü “restaurant” ve lokaller Caddebostan’ı kapladı.

Etiket: Caddebostan web tasarım