Önizleme

Office herhangi bir kurumsal şirket için kompakt  bir WordPress temasıdır. Bir çok profesyonel tasarımcı tarafından hazırlanmıştır, özel mesaj türleri, sürükle ve bırak anasayfa modülleri, sınırsız renk seçenekleri, opsiyonel navigasyon simgeleri, 3 menü bölgeleri, isteğe bağlı  ofis ve işyeri  web sitesi için istediğiniz her şeye sahiptir.

Tüm Mobil ve çeşitli cihazlarda doğru görüntülenme 
test edilmiş ve iPad ve iPhone gibi mobil cihazlarda doğru görüntü alınır

Özel forumlar oluşturulabinir
Office 7 özel mesaj türleri ile birlikte geliyor:  Görüşler, personel, Portföy, Hizmetler ve SSS. web sitenizde özel forumlar oluşturup ziyaretçilerinizden daha detaylı profesyonel bilgiler toplayabilirsiniz.

Portfolyo sunum
Bu web temamızda yaptığınız işleri portfolyo olarak sergileyebilir temanın güzel sunumu ile ziyaretçilerinizi etkileyebilirsiniz

Sınırsız Filtrelenebilen Portföy Sayfalar, Hizmetler Sayfalar, SSS sayfaları …
Portfolyonuzda sunduğunuz işlernizi, hizmetlerinizi sınırsız filitreleyebilirsiniz örneğin A kategorisindeki işleriniz butonuna basıldığında sadece o kategorideki işleriniz sıralanır.

Sınırsız Tema vurgulayın ve Menü Renkleri

sürümü 1.02 ile şimdi navigasyon çubuğunun tam kontrol altına almak ve arka plan renklerini değiştirmek, ana gezinti çubuğu renkleri, metin rengi, metin hover rengi ve geçerli menü öğesi renkleri hover olabilir.

Görüntü 
ana sayfasında bir görüntü slide olması mümkün olmanın yanı sıra, aynı zamanda vb düzenli sayfalar, tam genişlikte sayfaları, hizmet sayfasında, personel sayfasında, faqs sayfası … gibi diğer sayfalara ekleyebilirsiniz. Demo Ben size sadece bir kaç örnekleri göstermek ama senin sayfa şablonları veya normal sayfalardan herhangi onları olabilir )Ve onlar çalışmak yolu ile yerleşik medya aktarıcı sadece slide sağlayacak, resim ekleri eklemek zorunda ve işte bu.

Güçlü tema Seçenekleri
Ofisi sitenizi (kullanarak kurmak için bazı güçlü tema seçenekleri ile birlikte geliyorSMOF / gibi sürükle ve bırak anasayfa modülleri gibi), ana vurgulamak renk renk seçici, logo yüklenenler, arka plan seçenekleri, başlık stilleri sağlayan çeşitli unsurları ve çok daha fazlası için seçenekler devre dışı bırakma! Ekran yukarıda bağlantısını tıklayarak yönetici seçeneklerini görün!