Ticarette hergeçen gün internet potansiyeli artmakta ve bu potansiyel tüm işletmelerin dikkatini çekmekte ve internette daha fazla yer almak istemektedir.

İnternette yer almak web sitenizin ziyaret edilmesi ürün yada hizmetlerinizin incelenmesi demektir.

Bunun için web sitenizin bilinir ve bulunur olması gerekmektedir, bu amaçla web sitelerini internette daha popüler yapmak seo yani arama motoru optimizasyonu ve diğer web sitenize ziyaretçi çekicek çalışmalar yapılmaktadır

Bu genel anlamda seo çalışmasında ziyaretçi sayısı odaklı seo çalışması yapmaktayız sistemi çok basittir ve ölçümlenebilmesi kolaydır.

Bu çalışmada web sitenizin aylık bazda ziyaretçi sayısına göre fiyatlandırılacaktır günlük ziyaret sayısı 250 adete kadar ziyaret başına 1 TL dir bu ziyaretçiler tekildir yani aynı ip den birkaç kez giriş sistem tarafından 1 giriş sayılacaktır bu raporu bize ve size google saptayacaktır dolayısıyla güvenilirdir.

Günlük 250 ziyaretçinin üzerinde ziyaretçi trafiği siteyi bir üste segmente taşır ve sunucu, altyapı, yazılımlar, uygulamalar anlamında daha iyileştirici çalışmamalar yapmamız gerekir bu yüzden günlük ziyaretçi sayısı başı 2 TL olarak fiyatlandırılır.

Ziyaretçi sayısına göre seo çalışması

 

 

 

 

100-