Şirketiniz için bir web sitesi yaptırmak istiyorsanız nelere dikkat etmelisiniz , nasıl bir yol izlemelisiniz bunlar hakkında fikirler vermeye çalışacağız.
Öncelikle sektorunuzdeki yerli ve yabancı firmaların web sitelerini inceleyin
Daha sonra kendi yapımızla uyumlu olacak şekilde neyin nerede yer alması gerektiğini kafanızda tasarlayin.
Kendi sektorunuzle ilgili web site örneklerine bakın büyük bir ihtimalle aklinizdaki web site sablononu bu web site örnekleri icerinde bulacaksınız bu temalar uzun yıllar edinilen sektörel tecrübe ile tasarlanmış sektöre uygun web site tasarımları olduğu için, bu web site or ellerinin içindeki bölümler ve uygulamlarin genel olarak tüm ihtiyaçlarınıza karsilik geleceğini düşünüyoruz,
Şirketimiz aynı zamanda özel tasarım, uygulama ve mobil uygulama gibi projelerinizide gerçekleştirmekteyiz.

Yeni ve heyecan verici olan şey İnternetin elinizin altında olmasıdır. İnternet size, yardım alabileceğiniz insanlar kadar yardım edebileceğiniz insanlarla da iletişimi kurma olanağı sunar. Yeni ürün ve hizmetlerle ilgi enformasyonlar ve diğer türden mesajlar, sadece bir tuşa basılarak milyonlarca insana yazılı olarak gönderilebilir. Çeşitli ürünleri hiç rahatınızı bozmadan “on-line” olarak sipariş edebilir ve kapınızda teslim alabilirsiniz.

Fakat bu sistemin asıl güzelliği, isteğe bağlı olmasıdır. Evet öyle. Bağımsız bir işadamı olarak seçim yaparsınız. Bütün bunların ötesinde bu sizin işinizdir ve eğer istemiyorsanız, kimse sizi ürünleri, başarı sistemini ya da İnterneti kullanmaya zorlayamaz. Ama izlenmesi kolay başarı yolu hakkında daha önce söylenenleri unutmayın. Önünüzden gidenlerin ayak izlerini takip edebilir ya da yeni izler açmayı deneyebilirsiniz. Tek başınıza zor yoldan gidebilir ya da liderliği izlemeyi ve yolculuğu sizden daha önce yapanlardan yardım almayı seçebilirsiniz.

Düşlemeye Cesaret Etmek

Teknolojinin bize, çok uzaktaki biriyle sanki aynı oda-daymışız gibi konuşma olanağım sağlamasımn üzerinden daha henüz birkaç on yıl ancak geçmiştir. Telefon iş hayatında devrim yaratmıştır. Ama bu devrimi yaratanlar, telefondaki potansiyeli gören ve ondan en iyi şekilde nasıl faydalanabileceklerini araştırırken defalarca yenik düşmeye aldırmayan insanlardır. Telefon, insanların kullandığı bir araçtır sadece. Kendi başına hiçbir şey yapamaz. Onu kullanacak insanlar olmazsa, orada öylesine durur.

Ardından faks makineleri geldi, ve hazırladığımız belgeleri şekli bozulmaksınız dünyanın her köşesine ulaştırmamızı sağladı. Bu yeni bir devrim miydi? Kesinlikle öyle; muhteşem bir elektronik aygıt. Ama yeni devrimciler, yine arkasındaki insanlar ve onu yaratıcı biçimde kullananlardır.

Ve artık İnternet var; kesinlikle mucizevi elektronik bir düş gerçekleşiyor. Binlerce (hatta milyonlarca) insanla aynı anda konuşabilir, yazabilir, belgeler gönderebilir ya da iş temasları kurabilirsiniz. Bu tür bir gücün en mucizevi yam, bu kudretli aleti kullanarak işlerinde patlama yaratan bir grup devrimcinin varlığıdır. Ama yine tekrarlamadan geçemeyeceğim: Bu aleti kullanan ve onunla başarılarını elde edenler, insanlardır.

Devrimcinin bir diğer adı da düşleyicidir. Düşlemeye cesaret eden insan yaşamını yeni olanaklara açar. Bu ister telefon, ister faks ya da ister enformasyon otoyolu olsun, düşleyiciler yeni teknolojinin, kullananların hayaünı değiştiren yeni aletler sunduğunu anlarlar.

Her büyük başarı bir düşle başlar. Hayatı boyunca büyük işler başaran kişi, büyük düşleyen ve buna göre harekete geçen kişidir. Bu tür olanaklar siz beyninizi

açana ve onların içeri girmesini sağlayana kadar gerçekleşmez. Düşleyerek, kendinizi olanaklı olana teslim edersiniz. “Olamaz” diye düşünmek yerine “yapabilir im” dersiniz. “Yapamamaları ve “olamazları sözcük dağarcığınızdan çıkarırsınız.

Dünyanın bir sahne olduğu söylenir. Sahnede mi yoksa seyircilerin arasında mı yer alacağınıza karar vermeniz gerekir. Ben size hem konuşmacı olarak sahnede hem de seyircilerin arasında olmanızı söyleyebilirim. En şiddetli alkış ve yuhalama, her şeyini riske atıp sahneye çıkan ve öyküsünü anlatanlar içindir.