Web Tasarım Kozyatağı

Kozyatağı web tasarım ve internet hizmetleri verdiğimiz lokasyon olarak uygun bölgelerden biridir web site yapım sürecinde bazen müşterilerimizle yüzyüze görüşmemiz gerektiğinden, malım istanbulun ulaşım şartlarıda ortada olduğundan kendimize yakın bölgeler için seo optimizasyonu yaptık böylelikle iletişim açısından daha ulaşılabilir olmak bizim için ve müşterilerimiz açısındanda daha avantajlı olucağını düşündük.

Kozyatağı daha önce kadıköye bağlı olan eskiden tek katlı evlerin oluşturduğu şimdide yüksek binaların, iş merkezlerinin yükseldiği son 15 yılda hızla büyüyen bir çok yolun kesişme noktası olan kozyatağı web tasarım içinde iyi bir potansiyel bir bölge olmuştur.
Kozyatağının Bir ucu Minibüs Caddesi’ne uzanırken, diğer ucu da E-5’e kadar varmaktadır. 1991 yılına dek bugünkü 19 Mayıs mahallesini de içeren Kozyatağı Mahallesi nüfus artışı ve hızlı yapılaşma sonucunda ikiye bölünmüş ve 19 Mayıs mahallesi ortaya çıkmıştır. 56 sokak ve 4 caddeden ibarettir. Kozyatağı Mahallesi, E-5’in üst kısmındaki 7 mahallenin (İçerenköy, Kayışdağı, İnönü, Barbaros, Atatürk, Yeni Sahra, Küçük Bakkalköy) Ataşehir ilçesine bağlanmasından sonra Kadıköy’ün kalan 21 mahallesi arasında en büyük 3. mahalledir.

– See more at: http://www.alkusbilisim.com/eski_site/web_tasarim_kozyatagi.html#sthash.Uaxo3Hjs.dpuf