Web sitesi tasarım, yapım ve yayınlama hizmeti veren Alkuş Bilişim, internet alanında tüm ihtiyaçlarınıza çözüm uygulamayı amaçlamaktadır, hizmet politikamız karşınızda değil yanınızda olmaktadır. günümüzde hızla yükselen teknoloji ve internet trentlerini yakalıyarak süreklilik sağlamak, güncel kalmak çağın getirdiği standartlarda olmak hepimizin gerekliliği olduğunu düşünüyoruz, bu bağlamda hizmetlerimizden bahsetmek gerekirse

Web Tasarım (web sistesi yapımı): Firmanızın yada şahsınıza ait bir web sitesi tasarımını oluşturmak internet ortamına uygulamak ve yayınlanması diyebiliriz.
Web Sitelerininde bir kaç türü ve çeşitleri vardır bunlar standart kurumsal web siteleri, wordprees web siteleri kullanıcı panelli web siteler, online satış siteleri genel anlamda bu guruplara ayırabiliriz. bu sitelerin içerikleri yapım teknikleri ve zamanları farklılık gösterdiği için bu web sitelerinin fiyatları da farklılık göstericektir değişkenler çoktur, bu yüzden istenilen hizmet detaylarına göre web sitesi fiyatlandrıması yapılmaktadır.