Dudullu bölgesinde web tasarım yapım ve yayınlama hizmeti vermekteyiz, web sitelerini yaparken sektöre ve sunulan hizmete veya ürüne göre tasarım planlama ve optimisazyon çalışması yapmaktayız.

google yada diğer arama motorlarında hizmet verdiğiniz sektör ile ilgili aranan kelimelerde çıkmanızı ve yükselmeniz için ayrıca hizmet vermekteyiz (seo optimisazyonu)
Web sitesi yaparken müşterilerimizin sektörünü ve ürünlerini tanımaya çalışır, uygun, anlaşılır ve dönüşüm sağlıyabilecek bir biçimde tasarlar ve planlarız amacımız hizmet verdiğimiz müşterilerimize kazandırmaktır.
Bu hizmetler içerisinde site sürekli güncellenmesi (seo optimizasyonu için önemlidir google ve diğer arama motorları sürekli güncellenen içerik girilen siteleri yukarıya taşımaktadır.
Sosyal Medya Yönetimi: Facebook twiter gibi sosyal mecralarda kitle oluşturulup şirket ve ürünlerinin tanıtımının yapılması
Toplu E-Mail (E-Bülten): Var olan mail datanız gerekse bizim programlarımız tarafından sektörel arama yapılarak oluşturulan binli yada 10 binli gruplara şirket , ürün veya hizmet tanıtımının yapılması.