Bu işi bir süredir yapıyorsanız ya da daha henüz bağımsız bir iş sahibi olduysanız, bu fırsaün şimdiye kadar sunduğu en iyi başarma şansıyla karşı karşıyasınız. Eğer zaten bu işin içindeyseniz, geçmişte ne tür sonuçlar almış olursanız olun, artık İnterneti kullanarak bunları defalarca büyütme potansiyeline sahipsiniz. Bu müthiş bir haber. Sisteme inamr, işinizi aşama aşama kurarak sebatla çalışır ve yılmazsanız, bu yüksek teknoloji ürünü araç önünüzde yeni bir fırsat kapısı açar. Daha önceki çabalarınıza dayanarak daha büyük adımlar atabilirsiniz. Himaye edeceğiniz başka insanlar bulmadan, sisteme bağlı olmaktan ilham alarak sadece ürün ve hizmetlerin sunumundan zevk almanız bile iyi bir şeydir. Bu İnternet fırsatından yararlanmak ve heyecanla bu işi başlatmak isteyebilirsiniz. Muhtemelen yeni girişiminizde size katılmaktan coşku duyacak birtakım insanlar tanıyorsunuz dur.

İşinizi nasıl kuracağınızı planlamanın şimdi tam sırası. Düşünüzü gerçekleştirmek ve bu işte başarüı ol- l mak için yapabileceğiniz her şey sizi heyecanlandırsın. I Liderlerinizden bir etkinlikler takvimi isteyin ve katı- ı labilmeniz için takviminizde bunlara öncelik verin. Görüntü ve ses bantları, kitaplar, gibi size yardımı dokunabilecek araçlar isteyin. Bir eylem planı çıkarmanıza yardım etmelerini isteyin. Başkalarına sistemden bahsedin ve onları sistemi kullanmaya teşvik edin. İnternetin gücüyle neler yapaabileceğinden bahsedince belki birkaç insanla bunu hemen yapabilirsiniz.

Bu işin insanlar için yapabileceği şeyi ve işlerini kurmak ve büyütmek için sistemi nasıl kullanacaklarını onlarla paylaşmak için sürekli zaman ve çaba harcayın. Yaptığınız bu yatırım, işiniz büyüdükçe size büyük Kar payı ödeyecektir. Bu ayrıca, insanlar sizi kopyaladıkça işinizi hızlı şeritte tutmanızı sağlayacaktır. Sizin rehberliğiniz ve size yardım edenler olmaksızın, çevrenizdeki insanlar işlerini kendi bildikleri gibi yapmaya çalışacaklar, böylece bir sonuç alamayacaklardır. Kopyalama sistemini ve başkalarına gösterdiğiniz ilgi ve yardımı sürekli takviye etmeniz gerekir.