Web sitesi yaptırmaya karar verdiğinizde eğer kafanızda bir yapı oluşmamışsa, önce kendi sektörünüzdeki işletmelerin web sitelerini incelemenizi tavsiye ederiz böylelikle ortalama bir fikir oluşur, sonrasında sizin yapınız ve işleyişinize göre ilaveler veya eksiltmeler yoluyla kendi web sitenizde hangi unsurların oluşacağıda belirlenmiş olur.

Bize herhangi bir sektörden web sitesi yapım talebi geldiğinde buna benzer bir yol izleriz öncelikle sektördeki diğer benzer işletmelerin web sitelerini inceleriz gereken bölümleri tasarlarız, müşterimize özel bir yapı gerektiğindede bunun çözümleriz bizim burda farkımız özellikle web siteleri tasarım ve altyapı normlarını takip edip güncel modern web site örnekleri, şablonları sunmak olmaktadır, bunun yanı sıra gereken opsiyonlar için altyapıları oluşturmaktır.

Öncelikle web sitesi yaptırmak isteyenler yaptıracakları web sitesine eklenecek ürün yada hizmet ile ilgili dökümanları hazır etmeliler örneğin ürün resimleri, ürün adeti, ürün bilgileri gibi dökümanlar mevcut olup adteleride bilinirse web site yapım fiyatını daha net alabilirsiniz

web sitelerine eklenecek ürün sayıları belli olmayan site yapım işlerinde sorun çıkabilir web sitesine eklenecek ürün yada hizmet sayıları kesinlikle belirli olmalıdır, böylelikle sağlıklı bir web tasarım fiyatı alabilirsiniz.

Yaptıracağınız web sitesinin yönetim paneli olmasını tercih edin.

wordpress-yonetim-paneli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yönetim panelli web sitelerinde istediğinizde web sitenizi yönetebilrsiniz, ürün ekleyip çıkarabilir ürün fiyat bilgisi, stok bilgisi, ürün resmi yada web sitenizin herhangi bir sayfasını tekrardan düzenleyebilir, yada şirketinizde birine bu görevi verebilirsiniz.

Biz web site altyapısı olarak  WordPress kullanmaktayız, wordpress yönetim paneli oldukça gelişmiştir web sitenizde neredeyse tüm bölümleri düzenleme imkanı verir ve yönetim paneli düzenli ve karışık değildir.

Web Site yaptırmak yeni müşteri bulurmu ?

Sadece web sitesi yaptırmak internet üzerinden yeni müşteri bulmanıza yeterli gelmez, ancak var olan müşterilerinize, bayilerinize kolaylıklar sağlamış olursunuz, bu kolaylıklar; ürünleriniz düzenli ve kategorilere göre sunmanızı sağlar, katalog maliyetiniz birhayli düşer, belkide hiç kalmaz, ortalama bir katalog yapım maliyetnin 5000 TL olduğunu düşünürsek ortalama 2000 TL ye bir web sitesi yaptırmak avantajlıdır, ve web sitelerinin güncellenebilmesi bu avantajı neredeyse sürekli kılar, web sitelerinin yıllık maliyeti 200 TL ile 5000 TL (ortalama web siteleri için) üstelik web sitelerinin ulaşabildikleri insan sayısı çok daha fazla olabilmektedir.

Elbette burada seo optimizasyon yani arama motoru optimizasyonu devreye girmektedir seo optimizasyon ile daha fazla bilgiyi Seo optimizasyon sayfasında bulabilirsiniz.

Kısaca bahsetmek gerekirse seo optimizasyon web sitenizin arama motorlarına kendini doğru ve güncel olarak tanıtmasıdır, bunun için web sitenizin teknik olarak belirli standartlarda olması ve se optimizasyonu için gerekli düzenlemelerin yapılması gerekmektedir, sürekli ürün yada hizmetleriniz hakkında bilgi güncellemeniz ve bunları google gibi arama motorlarına doğru yansıtmanız gerekmektedir.

Seo optimizasyon konusunda müşterimize hizmet vermekteyiz, fakat piyasadaki 1. sıra şu fiyat diye bir çalışmamız yoktur bu tip çalışmalarda bir takım hileler kullanıp daha sonrasında arama motorları tarafından farkedildiğinde internet adresiniz yani alan adınız büyük cezalar (arama motorları index lerinden silinmek) yani neredeyse internette olmamak gibi durumlarla karşılaşılmaktadır.

Biz müşterilerimizin web sitelerinin teknik ve tasarım altyapısını arama motorlarının istediği standartlara getiriyoruz ve web site içeriğini bu standartlara uygun bir biçimde web sitesine uyguluyoruz burada müşterimizle ortak bir çalışma yürütüyoruz içerikleri özellikle seo’ su ürün yada hizmet ile ilgili yazı içeriklerin tarafımıza ulaşması