Web tasarım, Web site yönetimi, Seo Optimizasyon hizmetleri vermekteyiz.

Ataşehir Web Tasarım

Web tasarım hizmetlerimizde müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda internet çözümleri üretmekteyiz, genel anlamda web siteleri hazırlamaktayız hazırladığımız web siteleri gelişmiş altyapıya sahip yönetim panelli olup wordpress tabanlı olmaktadır. Bu web site sistemi dünyada en çok tercih edilen web site sistemlerinden biridir, altyapısı sürekli güncel olup istenildiğinde çeşitli amaçlara göre yeni eklentiler yenilenebilen bu sistem sizi geride bırakmayacaktır.

Bizim için bir web sitesinin en önemli unsuru kurgusudur, her sektör için bu kurgu planı değişebilmektedir, örneğin Yurtdışı eğitim danışmanlığı yapan bir web sitesinin unsurlarının konumlanması tasarımı ve fonksiyonları ile bir Ajans web sitesinin içerikleri, sunum formatları ve fonksiyonları farklıdır, bunun için sektörlere göre tasarlanmış web temalar ile çalışıyoruz, seçtiğimiz sektörel tema alternatiflerinden birine karar veriyoruz.  Böylelikle dünya üzerinde konu ile ilgili şu ana kadar gelinmiş tüm tecrübelerden aynı anda yararlanabiliyoruz, bu bize ve müşterilerimize zaman ve profesyonellik açısından bir çok avantaj sağlamaktadır, dünyanın en iyi web tasarım ajanslarının ürettiği tasarımlardan seçtiğimiz alternatifleri sizlere sunuyoruz.

WordPress web site altyapısının avantajları

WordPress ‘in en avantajlı yanı Google tarafından oldukça desteklenen, onanan bir yapıya sahip olmasıdır. web sitesine eklediğiniz yazı veya resimler google tarafından çok çabuk indexlenir, bu şekilde hedef kitlenize diğer sistemlerden daha hızlı ulaşabilirsiniz. WordPress’te bir yazı ekleme, düzenleme, resim ekleme gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Aynı zamanda WordPress çok geniş eklenti çeşitleri kullanıcılarına sunulur. Bu eklentiler: iletişim formu, resim galeri, sosyal ağlarda paylaşım gibi çok büyük avantaj sağlıyacak eklentilerdir. Sitenize etkileşimli bir hale getirmek için WordPress eklentileri çok fazla alternatif sunacaktır, wordpress web site yöneticileri sitelerine yükleyecekleri bu eklentileri belirli bir sınırda tutmak durumundadır yoksa web sitelerinin açılış hızları kötü etkilenebilmektedir bu durumu dengelemek gerekmektedir.

WordPress’ in tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’ de kullanıcıları çok fazladır. Bu nedenle yeni sürüm yayınlanır yayınlanmaz, Türkçe dil desteği de hemen ardından yayınlanır. Bu da gösteriyor ki tüm dünyada çok yoğun bir şekilde tercih edilen bu içerik yönetim sistemi ülkemizdede 1 numara

Bu web sitesi örneklerinden web sitemizde sunduğumuz seçenekleri bu linkten bulabilirsiniz.

Ataşehir Seo optimizasyon

Seo optimizasyon yani internetdeki  arama motorlarında istenilen anahtar kelimelerde arama sonuçlarında üst sıralarda çıkabilmek gün geçtikçe önemi artan bir konudur, bu doğaldır internette var olan potansiyel içerisinden bir web sitesi ile yeni müşteri kazanmak herkezin isteyebileceği birşeydir özellikle bu potansiyelin  internet kullanımı arttıkça büyümesi iş sahipleri ve yatırımcıların bu pastadan daha fazla pay alma çabasına itmiştir ve bazı anahtar kelimelerde birinci çıkmak büyük kazançlar getirebilmektedir.

Tabi her seo optimizasyon çalışması kendi dinamikleri ile değerlendirilir ve zorluk kolaylık dereceleri belirlenir, bu değerlendirmeler en başta öne çıkmak istenilen anahtar kelimenin ne olduğudur bu anahtar kelimenin piyasadaki rekabet değeri ölçülür, rekabet değeri çok yüksek anahtar kelimelerde uzun vadeli çalışmalar yapılabilecekken bir yandanda lokal seo optimizasyon çalışması yapılabilir, örneğin Ataşehirde bir kurye şirketiniz var ve Ataşehir kurye kelimesinde google da üst sıralarda olmak için çalışmalar yapılabilinir

wordpress_maltepe

Seo çalışması 3 ana hizmet başlığında toplayabiliriz

1.Derece Seo Optimizasyonu: Normal web siteleri yapımında seo optimizasyonu içermez, standart optimizasyon bir web sitesindeki konuyu google yada diğer arama motorlarının daha iyi anlaması için yapılan standart ayarlamalar çalışmasıdır, Bu seo çalışması siteyi 1. kademede kendini arama motorlarına tanıtan, haberdar eder, bu çalışmada Google’ da herhangibir sıralama pozisyonu garantisi verilmez, sıralamada iyileştirme garantisi verilir.

2. Derece Seo Optimizasyonu: Bu tip seo çalışmalarında web sitesindeki  seo çalışması derinleştirilir örneğin resim tag veya etiketler gibi aynı zamanda dış bağlantılar, sosyal ağlar gibi etkenler devreye girer ve daha iyi sıralama elde edilir.

3. Derece Seo Optimizasyonu: Bu seo çalışmasında web sistesi belirlenen anahtar kelimelerin google sıralamalarına göre aylık fiyat belirlenir ve bu sıralara geldiğinde bu ücretler alınmaya başlanır, bu çalışmada 1-2 ay düşük ücretler talep edilebilinir

Seo çalışması ücretleri yapılacak projeye göre değişiklik göstermektedir, bir seo çalışması fiyatlandırması için ön kriterler domain yaşı, domain black list durumu, mevcut site altyapısı, mevcut web site durumu, yeni bir web sitesi ise ne amaçla yapılacağı, en önemlisi hangi Anahtar Kelimede ön sıralarda olması ve o anahtar kelimenin google rekabet durumu seo çalışma fiyatlandırmasındaki etkenlerdir.

bu çalışmaya sadece anahtar kelime bazından değerlendirirsek

Örneğin Ataşehir kurye kelimesi
aylık ortalama Arama sayısı: 1900
Günlük ortalama Arama sayısı: 63
20 kişinin reklamlara tıkladığını varsaylım: 43 Arama
13 kişi vazgeçtiğini varsaylım: 30 kişi
Bu 30 Arama yapan kişi Google da Ataşehir kurye kelimesinde 1. sırada olan web sitesi için potansiyel müşteri kabul edilir

 

Şirket sosyal ağlarının olusturulması, takibi, genişletilmesi, ve degerlendirmesi gibi sosyal ağ yönetimi de hizmetlerimiz arasindadır.

Web sitelerinin tasarımları ve fonksiyonları  sürekli gelişmektedir.

Şirketlerin web sitelerin web siteleri gerek arayüzleri gerekse opsiyonlarını ve içeriklerini sürekli güncel tutmak durumundadırlar, bu gerek google sıralamalarında yukarı çıkmak gereksede ziyaretçilerin gözünde web sitenizin güncel ve modern ve güncel olması gerekmektedir.

atasehir web tasarim

Ataşehir Web tasarım

Ataşehir bölgesindeki şirketlerin web sitelerine verdiğimiz hizmetler;

İnternet danışmanlığı

Web sitesi yenilenmesi

Sürekli yada belirli içerik girişi

firmalar web sitelerini daha efektif kullanarak daha çok kitlelere ayrıntılı bir biçimde ürün yada hizmetlerini web siteleri vasıtasıyla aktarabilmektedir bu tanıtım faaliyetleri sırasında vizyon çok önemlidir, web sitenizin modern anlaşılır ve bu günün tasarımını yansıtmalıdır, tasarımın yüksek değerlerde olduğu bu dönemde insanların algılarındaki seçicilik de artmıştır, bu yüzden müşteri potansiyeli olan ziyaretcinizin web sitenizi incelerken önce tasarımı farkında olmasa bile beğenmesi konuya uygun bulması gerekmektedir, bunun yanı sıra web sitenizdeki ürün yada hizmeti kolay anlayıp istediklerine kolay ulaşması gerekmektedir.

Aynı anda yan menüler ile içeriği zengin tutup hem ziyaretçinize hemde google için kayda değer puan almak bizi sonuca biraz daha yaklaştırır

Biz Ataşehir bölgesine web tasarım, web site yapım hizmeti veriyoruz.

Ataşehir ilçesi, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunmaktadır. 2008 yılında Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar’dan bazı mahallelerin içine katılmasıyla ilçe statüsü kazanmıştır, İstanbulun son dönemde en revaçta bölgelerinden biri olup yüksek katlı gökdelenlerin arda arda yükseldiği hızla gelişen bir bölgedir.Web tasarım ataşehir

Bölgede yerleşim genelde site bazlı olup işyerleride ekseriyetle plazalardan oluşmaktadır. Sürekli gelişen ticari hayatın içinde web sitelerininde yeri hergeçen gün daha çok önem kazanmaktadır,

Ataşehir bölgesinde web tasarım ve uygulamaları hizmetleri vermekteyiz. Web tasarım ataşehir

Etiketler: Ataşehir web tasarım firmaları, Atasehir web tasarim