Web siteleri neredeyse aradığımız herşeyi bulduğumuz büyük bir ağın küçük yada büyük parçalarıdır.

web sitelerinde lokasyon çok önemlidir aradığımız bir ürün yada hizmeti alırken lokasyonun yakın olması bize zaman ve ilgi açısından çok avantaj sağlar, web siteleri yapımındada bu böyledir, bazen müşterilerimizle hiç görüşmeden mail yoluylada web sitelerini problemsiz yaptığımız olur, ama görüşmek gerektiğinde hepimiz için önemli olan zaman kazanılmış olur

Web sitesi ve internet hizmetleri konusunda maltepe bizim istedğimiz lokasyonların başında gelir böylelikle müşterilerimizle daha yakın olur ve devamlılığı kolay sağlarız.

Web sitesi yapımında müşterimizin hangi sektörde olduğu ve internette neler yapmak istediğini anlamaya çalışırız sonra ona bu amaçlarına uygun web site  örnekleri sunarız bu seçilen örenk sitelerden biri seçildiğinde yapılacak olan web sayfalarının planlaması yapılır, sitenin kaç sayfadan oluşacağı kaç ürün olucağı gibi bilgiler alındıktan sonra web site yapım teklifi göndeririz, anlaşıldığı taktirde gerekli dökümanı alıp web sitesinin yapımına başlarız, ve teklifte belirtilen süre içeriside extra bir durum olmadıkça tamamlarız.

Web sitesi yapmak için bir adet alan adına (domain) ve web sitesinin yayınlanacağı hostinge ihtiyaç vardır. bu konulardada hizmet vermekteyiz

Yaptığımız web siteleri düya standartlarında olup bir çok fonksiyona sahip olmaktadır, bir web sitesi yaptırmaya karar verdiyseniz bu geride olmamak içinse sitenizinde gerek altyapısı gerek tasarımı ve içerdiği özellikler geride olmamalıdır.

Web sitesi tasarım, yapım, yayınlama hizmeti veren Alkuş Bilişim Maltepe bölgesinde bulunmaktadır.
Web sitesi yapım süreçlerimizde müşterilerimizle zaman zaman görüşmemiz gerekmektedir, bu durumlarda müşterilerimize yakın olmak avantajlıdır, web sitemizin seo optimisazyonunu yaparken gereken anahtar kelimeler ile birlikte lokasyon belirtmenin faydalı olacağı tavsiye ediliyor, bu sizden hizmeti alacak kişininde avantajınadır maltepe ve bölgesinde web sitesi yaptırmak isteyenler hizmet etmeyi amaçlıyoruz.
Web tasarımlarımızda web tasarımı yaptırcak olan işletmenin ihtiyaçlarına göre hizmet sunmayı amaçlıyoruz ne gerekliliklerinden fazlası ile yormak nede ihtiyaçlarının azı ile cevap veriyoruz biz müşterilerimizin neye ihtiyacı varsa onu sunmaya gayret ediyoruz.
Web tasarımı geniş bir bir konudur ve web siteleri çok çeşitlidir örneğin ürün tanıtımı için yapılan web siteleri bunlarda iki kısıma ayrılır bunlar 1. kullanıcı panelsiz (çok sık ürün güncellemeniz yoksa ayda 1-2 defa gibi) bu tip siteler tavsiye edilir bu tip web sitelerinde müşterilerimiz bize mail gönderirler ve biz sitelerini güncelleriz

2. sistem ise web sitesine ilave olarak kullanıcı paneli, eklenerek ürünlerin müşteri tarafından eklenmesi çıkarılması veya ürün bilgileri güncellenmesi sağlanır .
Web tasarım fiyatlarımız ortalama yapılacak web sitesinin sayfaları belirlendikten sonra oluşmaktadır.

 

Web tasarım hizmeti vermek istediğimiz bölgeler: web tasarım maltepe web tasarım cevizli, web tasarım küçükyalı, web tasarım atalar, maltepe web tasarım