Web Tasarım SSS

Web Tasarım SSS2021-03-03T10:16:48+03:00
Web sitesi fiyatları nasıl belirlenir ?2016-09-24T16:12:54+03:00

Web Sitesi fiyatını belirlemek için birkaç kriter vardır, Bunlar; web sitesinin yapısı, sayfa adeti, içerik miktarları, istenilen opsiyonlara göre fiyat belirlenir.

Genel olarak web site fyatlarını yansıtan; Web Site Paketleri sayfamızdan fikir alabilirsiniz: Web Site Paketleri 

Web sitesinin yapısı. web sitelerinin alt yapısı yani yazılımı kullanım şekline göre değişiklik gösterir, E-Ticaret siteri: opencart, woocommerce, normal şirket web siteleri, wordpress, html, php olabilmekle beraber bazı özel projelerde tasarım temalarla değilde sıfırdan yapılmaktadır, bu durum maliyeti ve zamanı bir hayli çoğaltmaktadır, yapılacak olan web sitesinin yazılım altyapısına ve işin sıfırdan yapılıp yapılmayacağına göre web site yapım fiyatları belirlenir, fiyatı belirlemek için sadece bunları bilmek yeterli değildir, sitede olması istenen özellikler, vs fiyatlandırmayı etkilemektedir.

Web sitesinde kullanılacak ürün miktarı: Web sitesi yapımında ürün girişlerinin web tasarımcıya ait olması halinde girilecek ürünlerin adeti, 

Web sitesinde kullanılacak Göreseller: Web sitesinde kullanılacak olan görsellerin hazır olup olmadığı görsel formatların web sitesi için uygun olup olmadığı.

Web site çoklu dil seçeneği: yapılacak olan web sitesinin birden fazla dilde olması web site yapım fiyatında önemli bir unsurdur.

Web site Sayfa Sayısı: Web sitesi yapımında hazırlanacak olan sayfaların miktarı web sitesi yapım fiyatını etkilemektedir.

Web sitesi  yapım Süresi: işi veren müşterinin bu iş için gereken zamandan daha kısa sürede istemesi maliyeti arttırabilir.

Web Tema Nedir ?2016-09-24T09:52:58+03:00

Web Tema web siteleri için hazırlanmış şablonlardır, tüm sektörler için düşünülüp tasarlanmış olan bu web site örneklerinden siz uygun olanı seçip bir web sitesi kurdurabilirisiniz Web temalar ile ilgi örnekleri web site örnekleri linkimizden görüntüleyebilirsiniz

Tuzla Web Tasarım

Web tasarım, web site yapımı, web site yönetimi, seo optimizasyon hizmetlerini tuzla ve çevresinde vermekteyiz

Web Site Yönetimi

Web site yönetimi içerik girişleri, web site yapımı, google arama optimizasyonu, web tasarım pendik, web tasarım
Go to Top